20 червня 2023 року відбулося засідання робочої групи з питань ефективного використання коштів місцевого бюджету Фонтанської сільської ради

На засіданні членами робочої групи розглянуто наступні питання
🔰ефективне використання коштів місцевого бюджету головними розпорядниками коштів, дотримання фінансово- бюджетної та виконавської дисципліни на усіх стадіях бюджетного процесу.
🔰виконання вимог постанови КМУ № 221 від 07.03.2022 року «Деякі питання оплати праці працівників державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що фінансуються або дотуються з бюджету, в умовах воєнного стану» .
🔰виконання фінансових планів комунальних підприємств Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області
🔰виконання вимог наказу Міністерства Фінансів України 26.08.2014 № 836 «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання»
🔰виконання вимог наказу Міністерства Фінансів України № 44 від 24.01.2012 року «Про затвердження Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування» (пояснювальна записка)
🔰виконання вимог Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
👉По кожному питанню надані окремі доручення. 👉Протокол засідання розміщено на сайті Фонтанської сільської ради за посиланням https://fontanska-rada.gov.ua/…/protokol-1-efektivne…