АТ «ДТЕК Одеські Електромережі» повідомляє про відключення електроенергії

З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах, АТ “ДТЕК Одеські Електромережі” буде проводити профілактичні роботи у межах Фонтанська сільська територіальна громада.
  У зв’язку з виконанням цих робіт буде відключення електроенергії у таких населених пунктах:

Планова дата та час відключення Планова дата та час включення Назва населеного пункту Назва вулиць
05.01.2023 9:00:00 05.01.2023 17:00:00 Нова Дофінівка Аджалицька вул., АНАСТАСІЯ, Гагаріна вул., Горіхова вул., Заводська вул., Зелена вул., Зернова вул., І.ФРАНКА, Івана Франка вул., Іванівська вул., Красна вул., Курортна вул., Лазурна вул., ЛИМАНИЙ ПРОВ., ЛИМАНИЙ ПРОВ2., ЛИМАНИЙ ПРОВ3., Лиманний пров., Лісова вул., Механізаторів вул., Миру просп., Молодіжна вул., Наливайко вул., Ноябирська вул., Одеська вул., Отрадна вул., Перемоги вул., Північна вул., Польова вул., Приморська вул., ПРИМОРСЬКА1, ПРИМОРСЬКА2, ПРОВУЛОК ШКІЛЬНИЙ, Радісна вул., Садова вул., Сонячна вул., Степова вул., Суворова вул., Східна вул., Тараса Шевченка вул., ТЕРЕШКОВА, Терешкової вул., Тіниста вул., Травнева вул., Хлібодарська вул., Центральна вул., Центральний просп., Чорноморська вул., Шахтарська вул., Шкільна вул., Шкільний пров., Ювілейна вул.
06.01.2023 8:00:00 06.01.2023 16:00:00 Нова Дофінівка Аджалицька вул., АНАСТАСІЯ, Гагаріна вул., Горіхова вул., Заводська вул., Зелена вул., Зернова вул., І.ФРАНКА, Івана Франка вул., Іванівська вул., Красна вул., Курортна вул., Лазурна вул., ЛИМАНИЙ ПРОВ., ЛИМАНИЙ ПРОВ2., ЛИМАНИЙ ПРОВ3., Лиманний пров., Лісова вул., Механізаторів вул., Миру просп., Молодіжна вул., Наливайко вул., Ноябирська вул., Одеська вул., Отрадна вул., Перемоги вул., Північна вул., Польова вул., Приморська вул., ПРИМОРСЬКА1, ПРИМОРСЬКА2, ПРОВУЛОК ШКІЛЬНИЙ, Радісна вул., Садова вул., Сонячна вул., Степова вул., Суворова вул., Східна вул., Тараса Шевченка вул., ТЕРЕШКОВА, Терешкової вул., Тіниста вул., Травнева вул., Хлібодарська вул., Центральна вул., Центральний просп., Чорноморська вул., Шахтарська вул., Шкільна вул., Шкільний пров., Ювілейна вул.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами кол-центру:
Для стаціонарних телефонів:
Для мобільних телефонів:
E-mail: сenter@oblenergo.odessa.ua
З повагою,
Команда АТ “ДТЕК Одеські Електромережі”