Біля Одеської ОДА підняли прапор ЄС

Сьогодні, біля будівлі Одеської обласної державної адміністрації, в рамках відзначення Дня Європи в Одеській області, відбулась урочиста церемонія підняття Державного Прапору України, Прапору Європейського Союзу та Прапору Одеської області.

Вітаючи усіх з Днем Європи, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький відзначив, що Одещина має тісні зв’язки з багатьма країнами світу, зокрема в Одесі діє 25 дипломатичних установ, чотири постійних представництва міжнародних організацій, і це більше навіть, ніж в деяких країнах.

«Одеський регіон завжди посідав лідерські позиції на міжнародній арені. На початку двохтисячних років ми перші запровадили практику презентації регіону у країнах Євросоюзу, зокрема представили досягнення Одеської області у Бельгії, Франції, Польщі» — сказав Сергій Гриневецький.

З вітальними словом на церемонії виступили заступник Міністра закордонних справ України Василь Боднар, голова Одеської обласної ради Григорій Діденко та голова Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні Славомір Піхор.
З матеріалів Одеської обласної державної адміністрації