Сьогодні в Україні відзначають День Європи

Це свято об’єднує весь європейський континент, який сповідує спільні цінності – рівність, повагу до людської гідності та прав людини, демократію, свободу та верховенство права. Україна є частиною великої європейської родини від Лісабону до Донецька не тільки географічно, але й ментально та історично. Наші театри спільно будували європейські та українські архітектори, а дослідження українських вчених ставали основою великих винаходів, які рятували мільйони життів“, – йдеться у привітанні Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.

Україна безповоротно обрала курс на євроінтеграцію і ми обов’язково станемо членом Європейського Союзу – над цим працює вся країна: коли ухвалюємо закони, не толеруємо корупцію, розвиваємо свої громади у партнерстві з європейськими містами, спільно вирішуємо прикордонні проблеми, очищаємо наші річки та захищаємо екологію.

Протягом тижня Офіс проводив загальнонаціональний онлайн-марафон #миEUкраїна, щоб розповісти, як реформи в Україні втілюють європейський стиль життя, а українці задають тон проєвропейським змінам в усіх областях. Разом ми здатні тримати хвилю драйву до змін, від яких залежить майбутнє сильної України. З історіями можно ознайомитися за посиланням  #миEUкраїна!