Частиною цікавого процесу разом з U-LEAD з Європою стала команда Фонтанської громади, пройшовши суворий відбір до участі в програмі підтримки «Діяльність робочих груп зі створення систем внутрішнього контролю та аудиту в територіальних громадах». Команда нашої ОТГ стала однією з 12 переможних команд, а загальне число заявок сягало ста вісімдесяти п’яти.
U-LEAD – Україна – підсилення на місцях, підзвітність та розвиток. Програма співпраці між українським урядом, ЄС та його державами-членами Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією, Естонією та Словенією у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає на потреби громадян України. U-LEAD це крок на зустріч регіональному розвитку, доступності і прозорості місцевого самоврядування.
Дякуємо U-LEAD з Європою за таку можливість і довіру.
Як зазначив Шарль Луї Монтеск’є «Треба багато вчиться, щоб знати хоч трохи», тож крокуємо дорогою нових знань задля розвитку громади.