Громадська Організація “Громадський Рух “Віра, Надія, Любов” розпочала прийом заявок на участь у програмі надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот у рамках проєкту “ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ” за фінансової підтримки Міжнародного Благодійного Фонду “Альянс Громадського Здоров’я”.

Громадська Організація “Громадський Рух “Віра, Надія, Любов” оголошує прийом заявок на участь у програмі надання цільової благодійної допомоги ініціативним групам спільнот у рамках проєкту “ІНТЕГРОВАНА ГУМАНІТАРНА ВІДПОВІДЬ В УМОВАХ ВІЙНИ ТА ПІСЛЯВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ” за фінансової підтримки Міжнародного Благодійного Фонду “Альянс Громадського Здоров’я”
Основна мета даної інтервенції: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу для подальшої допомоги нужденним.
Пріоритет буде надаватись заявкам, що спрямовані на нагальні гуманітарні потреби, які виникають під час війни. Такі, як наприклад, організація доступу до ресурсів першої необхідності (води та харчування – наприклад, буріння свердловини, риття колодязів, ремонт магазину, гуртожитку, мосту тощо), ліків, медичної допомоги; відновлення задовільних умов для проживання (окрім капітальних ремонтів помешкань) та інші за обставинами. Гранична максимальна сума цільової благодійної допомоги 100 000 гривень.
До участі в конкурсі запрошуються ініціативні групи спільнот.
Для більш детальної інформації перейдіть за посиланням.
На зображенні може бути: сердечко