Делегація Крижанівської сільської ради взяла участь в остаточних консультаціях стосовно створення ОТГ.

04 лютого 2020 року делегація Крижанівської сільської ради взяла участь в остаточних консультаціях стосовно перспективного плану ОТГ, які проводились в Міністерстві розвитку громад та територій України.
    Відносно створення Фонтанської ОТГ у форматі 4-х громад, під час обговорення в Міністерстві, не виникло жодних питань. Тобто економічні перспективи об’єднання сіл Фонтанки, Крижанівки, Олександрівки та Дофінівки, для спеціалістів, беззаперечні.
   Висловлюємо подяку Всеукраїнській асоціації громад, та особисто Ігорю Степановичу Абрам’юку, директору з питань розвитку Всеукраїнської асоціації громад, за вдумливу та відповідальну позицію, та підтримку Фонтанської ОТГ у форматі 4-х громад.
       Велика подяка депутатам та колегам, які допомагали відстоювати майбутнє наших сіл!