“Дорожня карта” для осіб, що постраждали від домашнього насильства, торгівлі людьми або за ознакою статті”

Особам, які постраждали від торгівлі людьми, в Україні надається державна підтримка, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання (в Лиманському районі Одеської області до управління соціального захисту населення Лиманської райдержадміністрації Одеської області, за адресою вул. Центральна, 33 тел. “гаряча” лінія (04855) 9-17-89.

Особи, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статті та насильства по відношенню до дітей можуть звертатися до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання на території України, а в Лиманському районі Одеської області за телефонаи “горячих” ліній та адресами соціальних установ.

– Лиманський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, тел. – (04855) 9-19-23, пр-т 40-річчя Визволення, 2.
– Мобільна бригада, яка надає соціальну-психологічну допомогу постраждалим особам при Лиманському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, тел. керівника мобільної бригади (097-743-90-42).
– Служба у справах дітей Лиманскої районної державної адміністрації, тел. (04855) 9-12-95, пр-т 40-річчя Визволення, 2;
– Управління соціального захисту населення Лиманської районної державної адміністрації Одеської обл. (04855)9-17-89, вул. Центральна, 33.

Контакти в регіонах України з попередження домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та гендерної дискримінації можна знайти на веб-сторінці Міністерства соціальної політики України http:www.msp.gov.ua

Національна “горяча лінія” з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів або 116 123 (безкоштовно з мобільних телефонів).