Комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення щодо недопущення поширення коронавірусу територією громади та запобігання забруденню ТБО

Відповідно до протокольного рішення Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Фонтанської сільської ради на території громади посилюються обмежувальні протиепідемічні заходи щодо запобігання поширенню хвороби COVID-19.

З рішенням комісії, яка пройшла під головуванням очільниці громади, можна ознайомитись, перейшовши за посиланням: Протокол №1 ТЕБ та НС

Також Наталія Крупиця звернулась до мешканців ОТГ з проханням поставитись з усією серйозністю та відповідальністю до питань запобігання розповсюдженню коронавірусу та засмічення громади.

“Сьогодні наше головне завдання – не допустити поширення вірусу по території громади. Подбайте про своїх близьких старшого покоління, позбавте їх від необхідності виходити з дому. Не плануйте і не відвідуйте масові заходи, уникайте місця скупчення людей. Дотримуйтесь дистанції, носіть маски, рукавички. Наступне наше завдання – запобігти забрудненню території громади побутовими відходами. На комісії вирішили провести зустрічі з активними жителями Фонтанки і ще раз роз’яснити необхідність введення подворового способу вивезення сміття. Моїм заступникам доручено розробити систему стимулювання жителів щодо укладення договорів на вивіз ТПВ і розглянути механізм сортування сміття.
Це два найважливіших питання на сьогоднішній день. Ми робимо все, що можемо. А решта залежить від розуміння та дисциплінованості людей”, – написала Наталія Крупиця на своїй сторінці у Facebook.