Крижанівською сільською радою в підтримку жителів багатоповерхових будинків розташованих на території сільської ради закуплено дезінфікуючі засоби для внутрішньої обробки.

Крижанівською сільською радою в підтримку жителів багатоповерхових будинків розташованих на території сільської ради закуплено та передано головам ОСББ дезінфікуючі засоби і пульверизатори для внутрішньої обробки під’їздів, а також передаються захисні маски.
   Нагадуємо, у разі виявлення у Вас або Ваших близьких ознак COVID-19, а також у разі отримання інформації про осіб, які під час дії карантину повернулися з-за кордону, просимо залишатися вдома та негайно звертатися до Вашого сімейного лікаря, на гарячу телефонну лінію в Одеській області: 1550, (050) 490-17-31, (050) 490-16-13, а також повідомити Крижанівську сільську раду по телефону: (048) 796-27-76.