Нагадування про необхідний пакет документів для отримання адресної матеріальної допомоги за рахунок районного бюджету

Відповідно до Порядку надання адресної грошової допомоги малозабезпеченим верстам населення, затвердженого розпорядженням районної державної адміністрації № 126А- 2013року від 08.04.2013 року «Про затвердження Порядку надання адресної грошової допомоги малозабезпеченим верстам населення» для виділення матеріальної допомоги за рахунок районного бюджету до Лиманської районної державної адміністрації надається відповідний пакет документів, а саме:

– Заява на ім’я голови районної державної адміністрації;
– Копія паспорта та ідентифікаційного коду;
– Акт обстеження матеріально – побутових умов проживання (заповнює депутат сільської ради), підписаний сільським головою, та завірений печаткою сільської ради;
– Довідка про склад сім’ї;
– Довідка про доходи заробітної плати чи пенсії;
– Довідка, що підтверджує необхідність в наданні матеріальної допомоги.

Просимо при оформленні Акту обстеження матеріально побутових умов проживання заповнювати всі без виключення зазначені в цьому розділі, та в розділі 111 «Відомості про сім’ю» зазначати місце роботи та заробітну плату членів сім’ї заявника.

Постійне посилання на перелік документів: