НАГАДУЄМО ВАМ ПРО НЕОБХІДНІСТЬ СПЛАТИ «ТУРИСТИЧНОГО ЗБОРУ» З ВІДПОЧИВАЮЧИХ, ЯКІ ВІДПОЧИВАЮТЬ В НАШОМУ СЕЛІ.

Відповідно чинного податкового кодексу України Крижанівською сільською радою на засіданні двадцять дев’ятої сесії прийнято рішення про встановлення ставок туристичного збору на території Крижанівської сільської ради №641-VIІ від 18 квітня 2018 року.

Встановлено ставки туристичного збору на 2019 рік – 1 відсоток від вартості всього періоду проживання (ночівлі).
Зазначений податок, як правило, включається в вартість проживання і оплачується особами, які надають відпочиваючим послуги з проживання (здають номери, кімнати, будинки та т.і.).

Таким чином, закон зобов’язує власника будинку сплатити до місцевого бюджету 1% від суми отриманої за проживання відпочиваючого. Зазвичай така оплата здійснюється в перших числах місяця, наступного за звітним, тобто оплату туристичного збору за травень власнику слід здійснити в перших числах червня.

При цьому, в вартість проживання НЕ включається витрати відпочиваючого на харчування, побутові послуги, телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, документів на в’їзд, страхування, послуги перекладу та інші витрати необхідні для в’їзду в країну.

Звертаємо Вашу увагу, що всі без винятку кошти, отримані місцевим бюджетом в рахунок «туристичного збору», будуть спрямовані на поліпшення інфраструктури села, благоустрою території та здійснення інших заходів спрямованих на підвищення рівня життя населення та залучення туристів, а значить – підвищення добробуту Крижановців!

Оплата здійснюється в приміщенні КП «Надія» по вул. Ветеранів, 5. Платежі можуть здійснюватися помісячно.