Наталія Крупиця: Крижанівська студія живопису Алли Шляхової принесла цілу низку перемог нашій ОТГ!

Про це очільниця Фонтанської громади Наталія Крупиця написала сьогодні на своїй сторінці у Facebook, вітаючи талановитих дітей та їхню неперевершену викладачку з черговими перемогами.

А саме вихованки Студії живопису Алли Шляхової:

Катерина Маркевич стала лауреатом Міжнародного багатожанрового фестивалю – Конкурсу мистецтв «ГРАНДФЕСТ» у Києві.  Дівчинка отримала найвищу нагороду ГРАН-ПРІ та сертифікат на 5 тисяч гривень. А два місяці тому Катерині надійшла грамота від Президента України. Цьогоріч юна художниця пройшла конкурсний відбір Міністерства культури України та буде отримувати президентську стипендію.

Семирічна Євангеліна Васильєва стала лауреатом 1 премії в VI Міжнародному конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Симфонія кольорів – САМОЦВІТИ» (Україна – Польща), м. Львів.

Десятирічна Єва Петрова стала лауреатом в Міжнародному конкурсі світових талантів у Стокгольмі (Швеція), отримавши найвищу нагороду і диплом ГРАН-ПРІ.

Також Єва стала лауреатом другої премії в Міжнародному конкурсі мистецтв в місті Варна (Болгарія).

Фонтанська сільська рада приєднується до привітань і бажає юним талантам подальших звершень та перемог!