Зі святом, дорогі Вчителі!

Сьогодні, напередодні Дня вчителя, Наталія Крупиця привітала вчителів шкіл Фонтанської ОТГ з наступаючим професійним святом.

«Я переконана, що сильна держава складається з сильної освіти, сильної економіки, медицини, і сильної армії. Але саме з Вчителя все починається, тому що без нього не буде ні медицини, ні економіки, ні безпеки, ні майбутнього. Тільки сильна школа дасть нам поштовх до розвитку, а сильна школа – це в першу чергу високооплачувані фахівці, це сучасні будівлі і спортивні бази, це передові технології. Я хочу, щоб Фонтанська ОТГ стала сильною громадою, здатною забезпечити кращі умови для наших вчителів. А вже за ними не заіржавіє, це точно! Дорогі наші педагоги! Будьте здорові і щасливі! І нехай слова подяки за ту велику Справу, яку ви робите, звучать на вашу адресу щодня!», – написала Наталія Григорівна на своїй сторінці в Facebook.

Крижанівська сільська рада приєднується до всіх побажань на адресу педагогів. Ваша професія нелегка, але в ній все ваше життя і щастя. Нехай робота приносить вам задоволення, учні радують своїми досягненнями, а в сім’ях панує любов і благополуччя.