Наталія Крупиця відвідала будівництво дитячого садочку: усе іде за планом

Сьогодні голова Крижанівської сільської ради Наталія Крупиця знову відвідала будівництво дитячого садка. На даний момент виконані майже всі загальнобудівельні роботи. Активно ведуться роботи по монтажу інженерних мереж (водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції), мереж електрозабезпечення та слабкострумових мереж (сигналізації, радіоуправління і пожежної безпеки). На цокольному і першому поверсі розпочато оздоблювальні роботи. Також проводяться роботи з вертикального планування території для майбутнього благоустрою. Будівництво йде відповідно до графіка.

«Стільки позитивних емоцій, просто не віриться, що в Крижанівці буде свій дитячий садок. Все для наших малюків, бережіть їх », – написала на своїй сторінці в Facebook Наталія Крупиця.