В Крижанівці продовжується адаптивний карантин

Враховуючи епідемічну ситуацію в регіоні, в Крижанівці продовжать адаптивний карантин і посилять контроль над виконанням карантинних заходів. Таке рішення прийняли сьогодні на позачерговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Крижанівської сільської ради під головуванням Наталії Крупиці. Відповідно до рішення, на період дії карантину (до 31 липня 2020 року) робота Крижанівської сільської ради розпочинається о 8 годині, Центру надання адміністративних послуг о 10 годині.

На період дії карантину забороняється:
– перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;
– перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;
– самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі у пробному ЗНО, державній підсумковій атестації у формі ЗНО, вступних випробуваннях;
– проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, крім:
– діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

Крім того, буде активізовано роботу з оповіщення населення щодо необхідності дотримання карантину. Зокрема, профілактично-роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання протиепідемічних заходів під час карантину планують посилити через депутатів вулиць.

Також планується утворення мобільних робочих груп для здійснення контролю за дотриманням вимог постанови №500 Кабінету Міністрів України при здійсненні роботи магазинів та інших торгових точок, закладів освіти, харчування, при перевезенні пасажирів громадським транспортом на підвідомчій території.

Зонам відпочинку та в місцях масового перебування людей рекомендовано забезпечити:
– дотримання соціальної дистанції (1.5метра) та інші протиепідемічні заходи;
– дотримання соціальної дистанції між сусідніми столами не менше 1.5 метри та розміщення не більше 4 осіб;
– на вході до ринків організувати місця обробки рук спиртовмісними антисептиками, забезпечити одночасне перебування відвідувачів з розрахунку не більше однієї особи на 10 м2 ;
– допуск працівників, які здійснюють торгівлю лише у респіраторі або захисній масці, так, щоб були прикриті ніс та рот, та після проходження температурного скринінгу.