З метою забезпечення сталого розвитку Фонтанської сільської територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, Фонтанська сільська рада Одеського району Одеської області, рішенням № 1415 –VIII від 06 квітня 2023 розпочала процедуру розробки Комплексного плану просторового розвитку території Фонтанської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області. З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному сайті громади за посиланням.

На вимогу Постанови Кабінету Міністрів України від 01.09.2021 №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації» Фонтанська сільська  рада повідомляє про початок прийому заявок від активних мешканців громади, представників громадських організацій, бізнесу які бажають увійти до персонального складу робочої групи з формування завдання до Комплексного плану просторового розвитку території Фонтанської сільської територіальної громади Одеського району Одеської області.

З вимогами до персонального складу робочої групи, як тимчасового консультативного-дорадчого органу, що забезпечує проведення та опрацювання результатів громадського обговорення з формування завдання на розроблення комплексного плану можливо ознайомитись у тексті рішення про розробку Комплексного плану.

Заяви приймаються з 01.05.2023 року по 01.06.2023 року включно на ім’я сільського голови (Крупиця Н.Г.) в електронному вигляді на електронну адресу: 04379746fss@gmail.com або у паперовому вигляді за адресою: 67571, вул. Степна 4, с. Фонтанка, Одеський район, Одеська область.

Зразок заяви