Сесія сільської ради: запущено нову систему шкільного харчування

Сьогодні відбулось позачергове засідання сесії сільської ради, в ході якого депутати розглянути два «дитячі» питання. Перше стосується впровадження нової системи якісного харчування дітей у закладах освіти громади. Депутати дозволили майбутньому підряднику використовувати харчоблоки шкіл для приготування обідів. Нагадаємо, що тендер на організацію харчування у школах громади виграло ТОВ «Фабрика смаку».

«Сьогодні ми зробили фінальний крок до вдосконалення системи харчування у школах ОТГ. Депутати проголосували за те, щоб надати компанії-переможцю, яка буде годувати наших дітей, можливість використовувати потужності столових. А це означає, що уже в п’ятницю запрацює нова система харчування у школах! Нове, якісне, різноманітне, ситне та естетичне меню чекає на наших дітей. Столові переходять на новий принцип харчування та обслуговування. Запущено процес формування культури здорового харчування серед дітей. Все смачне – дітям!», – написала на своїй сторінці у Facebook очільниця громади  Наталія Крупиця.

Друге питання стосується Програми будівництва та капітального ремонту дитячих майданчиків. Своїм рішенням депутати запустили процес освоєння коштів субвенції з обласного бюджету.