Вітаємо переможниць творчого конкурсу «КОЛИ Я ДУМАЮ ПРО МИР»

В Фонтанській ОТГ підбили підсумки конкурса творчих відео «Коли я думаю про мир», приурочений до Дня пам`ятi та примирення (8 травня) та до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).

Управління культури, молоді та спорту на початку травня запросило усіх бажаючих жителів Фонтанської громади взяти участь у конкурсі: «Давайте цьогоріч подвиг прадідів вшануємо читанням фронтових листів, художніх творів про війну. Або виразимо свою вдячність піснею чи хореографічною постановкою на тему подвигу у війні».

Журі у складі Пелипенко Євгеніі – очільниці управління культури, молоді та спорту Фонтанської сільради, Кириллової Ольгі – директорки Фонтанського БК, Гумен Любові – директорки Крижанівського БК та Віхляєвої Марії – завідуючої Новодофінівського БК обрали переможців. 11 травня юні фіналістки, гімнастка Варвара та актриса Крістіна, отримали квіти та подарунки.

Відео переможців транслюватимуться на сторінках у Facebook та екрані Літнього кінотеатру у с. Крижанівка.

Управління культури, молоді та спорту дякує всім за участь у конкурсі.