Щодо зміни назв вулиць населених пунктів Фонтанської ОТГ.

На адресу Фонтанської сільської ради надійшли звернення щодо зміни назв вулиць населених пунктів Фонтанської ОТГ.

Для прийняття справедливого рішення сільською радою проведено громадські обговорення, за результатами яких жителі висловили думку щодо наступних варіантів перейменування:
– вулицю Терешкової в селі Крижанівка на вулицю Курортна.
– вулицю Олега Кошевого в селі Фонтанка на вулицю Храмова.
– вулицю Суворова в селі Нова Дофінівка на вулицю Соборна.
– вулицю Терешкової в селі Нова Дофінівка на вулицю Зоряна.
– вулицю Уральська в селі Світле на вулицю Миколаївська.
– вулицю Сибірська в селі Олександрівка на вулицю Миколаївська.
– вулицю та провулок Маяковського в селі Фонтанка на вулицю та провулок Побратимів.
– вулицю Піонерська в селі Фонтанка на вулицю Єдності.
– вулицю Ватутіна в селі Фонтанка на вулицю Захисників України.
– вулицю Пушкіна в селі Фонтанка на вулицю Сковороди.
– вулицю Суворова в селі Фонтанка на вулицю Херсонська.
– провулок Потьомкіна в селі Фонтанка на провулок Мрії.
– вулицю Терешкової в селі Фонтанка на вулицю Івана Мазепи.
Для остаточного завершення процедури перейменування вулиць зазначене питання буде винесене на розгляд сесії Фонтанської сільської ради.
Крім того, на адресу Фонтанської сільської ради надійшло звернення від фракції «Європейська Солідарність» у Фонтанській сільській раді, щодо перейменування вулиці Катерининська с. Фонтанка на честь загиблого командира 28-ї бригади ЗСУ імені Лицарів Зимового Походу полковника Віталія Гуляєва. З цього приводу будуть також проведені відповідні громадські обговорення, відповідно до встановленої процедури.