Сьогодні відбулася апаратна нарада про стан виконання бюджету Фонтанської ОТГ на 1 серпня 2022р.

Управління фінансів поінформувало про податковий борг та заборгованість із податків, про погашення податкового боргу до бюджету громади.

В ході наради було зазначено про те що у цій війні, економіка не менш важливіша за кулі, адже це ефективний щит, який тримає оборону країни та громади. Економіка не повинна зупинятися.

Учасники наради обговорили напрямки взаємодії із місцевим бізнесом та громодянами які мають забезпечити наповнення бюджету. До роботи по наповненню бюджету будут залучені всі фахівці апарату.