Увага! Конкурс “Коли я думаю про мир”

Управління культури, молоді та спорту Фонтанської сільської ради оголошує конкурс творчих відео «Коли я думаю про мир». Конкурс приурочений до Дня пам`ятi та примирення (8 травня) та до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).
Виразити свою шану подвигу прадідів можна читанням фронтових листів, художніх творів, піснею або хореографічною постановкою на тему війни.
Креативні відео до 5 хвилин приймаються на пошту до 07.05 включно. До участі запрошуються діти та дорослі мешканці Фонтанської громади.
Автори 3-х кращих креативних відео-листiвок про воєнний подвиг будуть відзначені подарунками:
– 2 та 3 місце – powerbank,
– 1 місце – сертифікат на прогулянку на каяці та Sup-дошці.
Також, відео переможців транслюватимуться на сторінках у ФБ та екрані Літнього кінотеатру у с. Крижанівка.
Призи вручатимуться 11.05 в приміщенні Фонтанської сільскої ради сільським головою Наталією Крупицею.
Критерії відбору кращих відео:
1. У листі з темою «9 травня» на е-скриньку 44102119@mail.gov.ua має бути вказано прізвище, ім’я автора/співаторів відео, посилання на аккаунти у фейсбуці (за наявності), щоб у разi публікації відео можна було їх позначити.
2. Відповідність тематиці конкурсу.
3. Відсутність мови ворожнечі*.
4. Творчий підхід, креативна подача, якість відео.
Журі конкурсу:
– Пелипенко Євгенія – начальник управління культури, молоді, спорту Фонтанської сільради,
– Кириллова Ольга – директор Фонтанського БК,
– Гумен Любов – директор Крижанівського БК,
– Віхляєва Марія – завідуюча Новодофінівського БК.
*Комітет міністрів Ради Європи визначає мову ворожнечі як усі форми самовираження, які включають поширення, підбурення, сприяння або виправдання расової ненависті, ксенофобії, антисемітизму чи інших видів ненависті на ґрунті нетерпимості, у тому числі: нетерпимість висловів у формі радикального націоналізму та етноцентризму, дискримінації та ворожості щодо меншин, мігрантів.