В Одеській РВА обговорили заходи щодо захисту майнових та житлових прав дітей

Служба у справах дітей Одеської районної військової адміністрації тримає на контролі питання захисту майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування шляхом збереження за вказаними категоріями осіб житла, що їм належить, за правом власності чи за правом користування.
Під час онлайн-наради з начальниками служб у справах дітей територіальних громад Одеського району, начальник Служби у справах дітей Мілена Фоміна та фахівці структурного підрозділу надали методичні рекомендації щодо дій, які слід вживати для забезпечення максимально ефективного механізму захисту прав дітей. Зокрема, значну увагу приділили питанню вичерпного документального забезпечення підстав закріплення відповідних прав, а також практичні поради щодо збору інформації.
Подібна співпраця із громадами сприяє превентивному вирішенню актуальних проблем дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.