За ініціативи сільського голови та за участі профільних заступників та відділів сільської ради відбулася зустріч з представниками Агенції регіонального розвитку Одеської області

Цього тижня за ініціативи сільського голови та за участі профільних заступників та відділів сільської ради відбулася зустріч з представниками Агенції регіонального розвитку Одеської області.
Предметом обговорення стала розробка плану відновлення Фонтанської ОТГ під час воєнного стану, після його завершення, а також розробка інвестиційного проекту ОТГ. Розробка такої документації наразі є актуальною та відповідна робота вже набирає оборотів в інших регіонах України та області.
За результатами зустрічі досягнуто домовленості в подальшій співпраці. Представники Агенції регіонального розвитку надаватимуть консультаційну та іншу допомогу під час проведення роботи з розробки планів та проектів ОТГ.