Відбулась позачергова сесія Крижанівської сільської ради

Сьогодні під керівництвом сільського голови Наталії Крупиці відбулась позачергова сесія Крижанівської сільської ради, під час якої депутати прийняли ряд важливих для громади рішень.

Зокрема, депутатський корпус підтримав пропозицію про виділення субвенції на закупівлю гематологічного аналізатора в місцеву амбулаторію. Такого апарату для аналізів крові поки що немає в жодному населеному пункті Фонтанської ОТГ, а після його придбання, цією послугою зможуть скористатися усі мешканці об’єднаної громади.

В зв’язку зі збільшенням кількості дітей у секціях спортивного клубу “Крижанівський” обранці громади зголосились виділити дотацію для введення ще двох ставок – тренерів з футболу та парусного спорту.

Також депутати посприяли вирішенню проблем жителів багатоповерхівок, виділивши дотації:

• на капітальний ремонт покрівлі ОСББ “Європейський 44А”;
  • на розробку проектно-кошторисної документації системи пожежної безпеки для  ОСББ “Європейський 44А”;
  • на капітальний ремонт водогону ОСББ “Суворовський 54А” для будинку “Суворовський – 1”;
  • на придбання з установленням дитячого майданчику ОСББ “Суворовський 56”.

Крім того, виділили субвенцію КП “Надія” на придбання дорожніх знаків для вирішення проблеми з проїздами в кварталі 3-1 по вул. Бочарова.

Також комунальному підприємству виділили дотацію на оплату поточного ремонту вуличного освітлення.

В питаннях поводження з безпритульними тваринами депутати зійшлися на впровадженні європейського досвіду і виділили кошти на відлов і стерилізацю бродячих собак.