Учасники клубу “Вітер мандрів” – серед переможців регати “Кубок Чорного моря – 2020”

Сільський голова Наталія Крупиця разом з вихованцями дитячого клубу «Вітер мандрів» взяли участь у відкритті регати крейсерських яхт «Кубок Чорного моря – 2020», що пройшла на Одеському морвокзалі з нагоди Дня Незалежності України. Біля 50-ти дітей та батьків прибули на морське свято на організованому сільською радою автобусі. На регаті наші діти були не тільки глядачами, але й учасниками, вони вивчали стартову ситуацію, маневрування яхт в акваторії порту, вчились аналізувати те, що відбувається. Старші вихованці клубу брали участь в гонках у складі екіпажу. Один з них, Ярослав Гаврилов, став переможцем регати у своїй групі у складі команди яхти «Маестро-II».

«Ось на таку згуртовану сім’ю за якийсь рік перетворився наш дитячий морський клуб «Вітер мандрів»! Яку гордість ми відчували, коли голова Одеської обласної федерації вітрильного спорту Сергій Червяков сказав, що Крижанівський дитячий яхт-клуб – одне з головних досягнень року! Тому що ми всі разом – тренери, батьки, діти, сільрада та наші рибаки зробили ЦЕ! Від щирого серця хочу подякувати всім людям, які своєю небайдужістю і працею зробили це можливим. Ми йдемо до нових перемог – краще у нас ще попереду!», – поділилась враженнями очільниця Крижанівської громади на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що нещодавно учасники нашого яхт-клубу теж посіли призові місця в 20-ій Всеукраїнській вітрильній регаті «Кубок портів Чорного моря», приуроченій до Дня військово-морських сил України.